LAS Serwis Sp. z o.o.

Agencja Pracy Tymczasowej zatrudni na stanowisku:

Specjalista ds. HR

Miejsce pracy:

  • Tułowice woj. opolskie

Opis stanowiska:

  • Aktywny udział w tworzeniu i wdrażaniu narzędzi z zakresu HR
  • Rozwijanie procesu rekrutacji poprzez wdrażanie nowych rozwiązań
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo – płacowej (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja czasu pracy, etc.)
  • Wprowadzanie i analizowanie danych w systemie kadrowo – płacowym
  • Prowadzenie ewidencji oraz zarządzanie bazą danych
  • Organizowanie i administrowanie szkoleniami BHP

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (min. 5-letnie)
  • Minimum 1-rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu miękkiego HR oraz przepisów prawa pracy
  • Inicjatywa, kreatywność i samodzielność w działaniu
  • Umiejętności organizacyjne i efektywne planowanie pracy na samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B i oraz gotowość do pracy w innych lokalizacjach firmy
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu min. komunikatywym pozwalającym na swobodną rozmowę z obcokrajowcem

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zdobywanie nowych doświadczeń

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując Specjalista ds. HR
Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Las Serwis Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)