Las Serwis Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 9547.

Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Pracownik Administracyjno-Biurowy

Miejsce pracy:

  • Biskupice Podgórne, LG Display – Dojazd z Wrocławia autobusami 602 i 607

Zakres obowiązków:

  • Nadzorowanie prawidłowego obiegu korespondencji i dokumentacji firmowej
  • Redagowanie dokumentów
  • Wystawianie faktur
  • Koordynowanie zamówień
  • Bieżąca współpraca z dostawcami i klientami
  • Prowadzenie korespondencji i rozmów w języku angielskim

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała organizacja pracy
  • Operatywność, inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w wielokulturowym środowisku

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując PAB/11/13

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez LAS Serwis Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”.