Lider Produkcji (DOL)

Las Serwis Sp. z o.o. jest Agencją Pracy Tymczasowej zarejestrowana w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 9547.

Dla naszego klienta, firmy poddostawcy LGE, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Lider Produkcji

Miejsce wykonywania pracy:

  • Pietrzykowice, k. Wrocławia
  • Nr ref: LP/14/P

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad wykonaniem planów produkcyjnych przez podległy zespół (duży nacisk na kontrolę jakościową,
    produktywność oraz terminowość)
  • Dbałość o właściwe wyszkolenie podległych pracowników w zakresie niezbędnym do realizacji zadań
    produkcyjnych
  • Realizację działań poprawiających bezpieczeństwo, przeprowadzanie instruktażu stanowiskowego,
    reagowanie na niebezpieczne zachowania i korygowanie ich
  • Podejmowanie decyzji w momencie zmian w planie produkcyjnym, ustalanie priorytetów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Zdolności planistycznych i prognostycznych – odpowiedzialność za realizację planu produkcyjnego
    w wyznaczonym terminie
  • Nastawienie na wysoką jakość pracy
  • Systematyczność i terminowość w realizacji zadań
  • Min. rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Umiejętność analitycznego myślenia, odpowiedzialność, decyzyjność, skuteczność w działaniu
  • Dobra obsługa pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w trybie zmianowym

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Pełny wymiar etatu
  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz dalszego rozwoju zawodowego

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując nr ref: LP/14/P

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Las Serwis Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”