Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Asystent w dziale sprzedaży

Miejsce pracy:

  • okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • organizowanie dostaw do klienta
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej
  • nadzór na kierowcami oraz magazynierami
  • współpraca z działami Produkcji oraz Jakości

Oferujemy:

  • pracę w systemie 4-brygadowym / w systemie pracy zmianowej
  • umowę o pracę
  • dodatki motywacyjne
  • pewne i stabilne miejsce pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów magazynowych -ERP
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS OFICE, znajomość Excel’a -warunek konieczny
  • doświadczenie na pokrewnym stanowisku pracy będzie atutem
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dokładności i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • dużej samodzielności i doskonałej organizacji pracy własnej

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując „Asystent w dziale sprzedaży”

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Las Serwis Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”