Obecnie dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydatów/tek na stanowisko:

Kontroler Jakości

Miejsce pracy:

  • okolice Wrocławia

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie pomiarów jakościowych
  • Kontrola wizualna produktów
  • Sporządzanie raportów i zestawień pokontrolnych
  • Podejmowanie działań zapobiegawczych

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Pewne i stabilne miejsce pracy
  • Pracę w dynamicznym zespole
  • Szkolenie i rozwój zawodowy
  • Bezpłatny transport z okolic: Świdnicy, Świebodzic, Nowej Rudy, Wińska, Ząbkowic Śląskich

Wymagania:

  • Wykształcenie co najmniej średnie (mile widziane techniczne lub wyższe)
  • Staż pracy w kontroli jakości minimum 1 rok
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość przyrządów pomiarowych (m.in. suwmiarka elektroniczna, szczelinomierz, wysokościomierz)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy w temacie wiadomości wpisując „Kotroler Jakości”

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie, archiwizowanie moich danych osobowych przez Las Serwis Sp. z o.o. w celu realizacji obecnego i przyszłego procesu rekrutacji i selekcji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.)”